Coś co pokochałam od pierwszej wizyty- Strzelnica nie tylko dla mężczyzn.

17:05

Witajcie! Na moim kanale na YouTube KLIK znajdziecie pierwszy vlog wykonany przeze mnie, jest to room tour, serdecznie zapraszam! Oprócz tego założyłam gadanego snapa (nazwę znajdziecie w pasku bocznym).

Dzisiaj mam dla was coś innego, coś bardziej lifestylowego, co pozwoli spędzić miło czas nie tylko mężczyzną (bo najczęściej z takimi stereotypami się spotykam). Jak dobrze większość z was wie chodzę do szkoły mundurowej i nie raz już wam narzekałam tutaj że jestem wykończona bo sobotnich zajęciach taktycznych lub mustrze. Dzisiaj natomiast bardziej rozpowiem się na temat strzelnicy. Przez pierwszy semestr średnio raz/dwa na miesiąc sobotnie poranki i popołudnia spędzałam właśnie tam, teraz w planie zajęć przewidywalnie jest jedna sobota miesiąca, ale że mamy ten przywilej i możemy jeździć prywatnie sobie postrzelać skorzystam z tego w 100%. 

Przed swoim pierwszym wyjazdem byłam bardzo ciekawa jak to jest strzelać z takiej prawdziwej broni i jak to wszystko wygląda, pamiętam że  gdy byłam małą dziewczynką bawiłam się pisoletami na kulki i marzyłam żeby kiedyś strzelić tak na prawdziwo. Jak widać marzenia się spełniają. Z drugiej strony miałam obawy, że coś mi się stanie, że ja zrobię coś nie poprawnie, co w późniejszym czasie może mieć swoje konsekwencje, jednak nic takiego na szczęście się nie stało i wszyscy cali i zdrowi wrócili do domu, pamiętajcie że podczas pierwszej wizyty musimy skorzystać z wiedzy i doświadczenia instruktora TUTAJ kilka takich panów :)

Poza tym strzelnica to idealny prezent np. dla drugiej połówki KLIK albo dla przyszłego pana młodego KLIK

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Ja pokochałam moją obozową strzelnice i tylko wyczekuje wakacji by tam wrocic hah

  Zapraszam do mnie. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad w postaci obserwacji oraz komentarza. ☺ normalbutdidnot.blogspot.com (click)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo miło czyta się twojego bloga :)
  Zapraszam do siebie http://princesss2704.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie poszłabym na strzelnicę, niestety u mnie w okolicy nie ma, to samo tyczy się ścianki wspinaczkowej na którą również chętnie bym się wybrała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow , świetny pomysł na rozrywkę i faktycznie nie tylko dla mężczyzn :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mundur Ci pasuje!
  ja jednak nie jestem fanką takich męskich sportów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A! Świetnie wyglądasz - taka strong woman hah ;)
  I bardzo dobrze, kobiety też potrafią być silne. Zawsze chciałam spróbować strzelić, jednak nigdy nie miałam takiej okazji. Patrząc na Twoje zdjęcia, ochota rośnie i chyba zdecyduję się wyszukać gdzieś w pobliżu jakąś strzelnicę.
  Genialny post, pozdrawiam!
  https://stylowka4u.blogspot.com/2017/02/40-nie-taka-szarosc-dnia-codziennego.html#gpluscomments

  OdpowiedzUsuń
 7. super, że miałaś możliwość spełnić marzenie ;) i bardzo dobrze, że Ci się podobało ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie każdy ma szansę spełnić swoje marzenie, a Tobie się udało. Masz rację nie wszystko co dla mężczyzn jest tylko dla nich. W końcu walczyłyśmy o te równouprawnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Suuuper. Byłam też kilka razy na strzelnicy. Mega frajda, rozładowanie emocji.Polecam każdej dziewczynie

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej! Świetny post :)

  obserwuje i zapraszam do mnie :
  http://milentry-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń