''Botoks'' | P.Vega

by - marca 18, 2018

Cześć!

Jak tytuł filmu wskazuje dzisiaj nawiążę temat polskiej służby zdrowia. Pewnie większość z was ma problem z np. zarejestrowaniem się do szpitala/lekarza/poradni a kolejne badanie możemy wykonać za pół roku, bo wcześniej żaden termin nie jest wolny. Jednak załóżmy, że wszystko poszła okej, dostaliśmy się w przeciągu bardzo krótkiego czasu do lekarza, na badania a na końcu wylądowaliśmy na stole operacyjnym bądź gdzie indziej, gdzie mieli nas ''naprawić'', a tu po paru dniach/miesiącach/latach okazuje się że oni jeszcze bardziej nas ''popsuli'' w takich wypadkach nazywamy to błędy medyczne. Sama osobiście byłam świadkiem, kiedy lekarz nastawiał przesuniętą kostkę na dłoni na tzw. ''żywca'', a po paru miesiącach okazało się, że będzie musiała ona zostać złamana i po raz kolejny nastawiana aby mieć czucie w palcu.

Co w takiej sytuacji zrobić? Pomoże nam w tym np. strona Prawa Pacjenta, która zajmuję się właśnie takimi sprawami, pomoże nam ona dzięki zespole specjalistów i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem uzyskać odszkodowanie. Indywidualnie i z wyrozumiałością podchodząc do każdej sprawy. 

You May Also Like

9 komentarze

 1. Wow!Bardzo ciekawie opisany film i problemy pacjentów w XXI wieku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego filmu nie mam zamiaru oglądać, za to strona prezentuje się bardzo rzetelnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze że mówisz o takich sprawach i równie dobrze że są ludzie którzy będą pomagać nam w tej nierównej walce ze służbą zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 4. Temat NFZ to temat rzeka, jak każdy w Polsce dobrze wie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. niestety nie oglądałam tego filmu i raczej nie obejrzę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio chciałam obejrzeć ten film z narzeczonym i po 15 minutach kazałam mu wyłączyć. To nie jest dla mnie :p Dzięki za link do stronki :D

  OdpowiedzUsuń
 7. ogolnie to mi się spodobał, choć nie ukrywam że jest trochę ptrzerekamowany i liczyłam na nieco więcej

  OdpowiedzUsuń
 8. Strona na pewno mi się przyda. Moja mama miała jakiś czas temu to ,,nieszczęście", że trafiła na chirurga, który zamiast naprawić jej naderwany kawałek palca - błędnie usunął jeden z nerwów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety z wyprzedzeniem trzeba planowaci chorobę.

  OdpowiedzUsuń