W bieliźnie to wstyd, a w stroju kąpielowym?

22:20

Witajcie! Dawno mnie tu nie było, ale musiałam ogarnąć szkołę w 100% do końca, a dodatkowo wyjechałam na ten weekend żeby odreagować cały szkolny stres. Jakiś czas temu dostałam paczkę od sklepu ANA, znalazłam w niej komplet biustonosz+majtki, morskie rajstopy i 2 pary pończoch. Ale zanim o tym to..

Hello! I have not been here for a long time, but I had to take the school 100% to finish, and additionally I went off this weekend to recover the whole school stress. Some time ago I got a package from ANA shop, I found in it a set of panties, sea pantyhose and 2 pairs of stockings. But before that it ..

Kiedyś kolega mi się spytał co to za różnica dla kobiet czy pokażą się w stroju kąpielowym czy w zwykłych majtkach, staniku czyli bieliźnie? Otóż dla wielu kobiet problemem jest rozebrać się np. na plaży gdy nie ma ona założonego stroju kąpielowego. Czym to się różni? Jak dla mnie tylko i wyłącznie nazwą. Nie raz spotkałam się z strojem kąpielowym, który wygląda jak zwykły bieliźniany komplet i na odwrót, nie mówię tu o jakiś koronkowych wymysłach jak zobaczycie poniżej ale o zwykłych prostych ubraniach. Ja osobiście nie mam problemu z tym żeby pokazać się w takiej prostej bieliźnie kiedy w stroju kąpielowym chodzę przez całe lato. Ludzie przejmują się gadaniem innych, no bo przecież jak to wygląda żeby w bieliźnie się pokazywać, nie wypada tak chodzić, nawet na plaży kiedy np. jest się tam niespodziewanie. 

Once my colleague asked me what the difference for women would be in bathing suit or in panties, bra or underwear? For many women, the problem is to undress, for example, on the beach when it does not have a bathing suit. What is different? As for me only name. Not once did I meet a bathing suit that looks like a plain lingerie set, and vice versa, I'm not talking about some lace outfits as you'll see below but with plain clothes. I personally have no problem showing myself in such a simple lingerie when in bathing attire I go all summer. People care about talking to others, because after all, what it looks like to be in the underwear to show, not to walk, even on the beach when, for example, is unexpectedly there.
Biustonosz jest koloru beżowego/cielistego, lekko usztywniany, na przodzie ma małą różyczkę, ramiączka są przyozdobione z kokardką. Z tyłu posiada 3 stopniową regulacje zapięcia. Świetnie się go nosi, nie uciska, nie drapie. Ma lekki push-up przez co piersi są bardziej podniesione. 

The bra is beige / fleshy, slightly stiffened, with a small rosette on the front, ribbons are adorned with a bow. The back has 3 degrees adjustable fastening. He wears it well, does not squeeze, scratches. It has light push-ups whereby the breasts are raised more.


Figi również takiego samego koloru jak biustonosz powyżej. Z przodu mają małą kokardkę, a z tyłu są wykończone koronką.

Figs also have the same color as the bra above. The front has a small bow and the back is finished with a lace.

Dodatkowo w paczce znalazłam rajstopy z mikrofibry koloru morskiego, które na słoneczne dni są zdecydowanie za grube, ale oczywiste jest że stylizacja z nimi na pewno się pojawi.

In addition, in the package I found tights microfiber marine color, which on sunny days are definitely too thick, but it is obvious that styling with them will certainly appear.
Ostatnimi perełkami w paczce są 2 pary pończoch, z którymi na 100% stylizacja już niebawem. Są bardzo cienkie, zwykłe, proste, ale myślę że dodadzą stylizacji ''to coś''. 

The last pearls in the package are 2 pairs of stockings, with which 100% stylization is coming soon. They are very thin, plain and simple, but I think they add styling to 'something'.
Post powstał przy współpracy z sklepem ANA.

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Ja również nie mam problemu z tym, żeby pokazać się w kostiumie kąpielowym czy bieliźnie. :) Przecież to jest normalne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz racje, cudowny post świetnie że poruszyłaś ten temat ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stanik wygląda na solidny, sama chętnie kupiłabym sobie dobrej jakości bieliznę, bo najlepiej inwestować właśnie w swoją wygodę i komfort :)
  Mój Kanał Youtube
  Blog

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja natomiast strasznie się krępuje. Zarówno jeśli chodzi o bieliznę, jak i o stroje kąpielowe. Zasłaniam się, krępuję i w ogóle, jakoś tak mi nieswojo :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie to całkiem normalny temat. Czego tu się wstydzić, przecież to normalne sprawy są. hahah. Świetny komplet. <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana, wreszcie ktoś poruszył ten temat. Ja również zastanawiałam się wielokrotnie co to jest za różnica... pokazać się w stroju kąpielowym, czy bieliźnie. To jest to samo! Po prostu to samo. Dlatego zawsze się dziwiłam, że gdy kobieta robi sobie zdjęcie w bieliźnie, albo idzie w bieliźnie na plaże, to jest wielkie poruszenie, ale gdy zrobi zdjęcie w stroju kąpielowym, i pokaże się na plaży, to nic- cisza.
  Przepiękna bielizna! <3

  OdpowiedzUsuń