Chinki- kobiety które inspirują.

18:49

Cześć! Niestety nie udało zrobić mi się zdjęć sukienki od Gamiss, jutro kończę wcześniej to możliwe że już ją ujrzycie. Była mowa że jak nie będzie sukienki to pojawią się piękne Chinki i poniżej kilka właśnie takich Chińskich inspiracji.

Teraz może trochę o tym co zainspirowało mnie do napisania takiego postu. Od poniedziałku w mojej szkole na każdym obcym języku mamy wykłady z 2 studentkami na zmianę, jedna pochodzi z Chin druga z Sri Lanki, obie opowiadają jak żyje się w ich mieście, o ich narodowych świętach, pokazują nam swoje tradycyjne stroje. Co prawda rozmawiają z nami i opowiadają nam to wszystko po angielsku ale te wykłady są bardzo ciekawe, prywatnie to sympatyczne i radosne dziewczyny :) Poniżej zobaczycie zdjęcia Zoey oraz Dasuni, z ich facebooka i te zrobione przeze mnie. 
You Might Also Like

9 komentarze

 1. Chinki mają nietypową urodę, ale są ładne

  OdpowiedzUsuń
 2. tez w tamtym roku miałam takioe wykąłdy,super sprawa!
  OnlyDreams

  OdpowiedzUsuń
 3. Chinki są naprawdę piękne , słodkie , małe i można powiedzieć wiecznie młode :)
  http://kiciaxe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Chinki są specyficzne, ale wyjątkowe. Przyznam, że od lat zazdroszczę im urody, figury, wyczucia stylu i pewnego sposobu na życie, tego humoru i dystansu, którego my w Europie nie posiadamy.
  Ciekawy i oryginalny post, z pewnością inspiruje ! Obserwuję :)
  https://zaczytanaaax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze widzę tak fajny post jest super.
  A te Chinki śliczne :D

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo podoba mi się uroda i styl kobiet Dalekiego Wschodu :) tytuł Twojego posta bardzo mi pasuje, bo dla mnie są pewnego rodzaju inspiracją :) podoba mi się sposób w jaki łączą rzeczy, jak swobodnie traktują modę :)
  pozdrawiam
  http://zyciejakpomarancze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. One sa piekne i szkoda ze jutro wyjezdzają

  OdpowiedzUsuń
 8. Chinki mają naprawdę ciekawą urodę..... i stylizacje! :D
  Pozdrawiam, liisiialy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak dla mnie są to naprawdę ładne kobiety:) nie wiem dlaczego wiekszość z nich dąży do naszej europejskiej urody. Różnorodnośc jest cudowna!!! obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń