27/11/16

19:15Hej! Po raz kolejny zabiegany dzień, mimo że to niedziela, cały czas jest coś do zrobienia, coś do ogarnięcia, a to jeszcze pojechać tam a to jeszcze pójść tu i tak nim się obejrzałam zrobiło się ciemno. Nie zrobiłam dla was jeszcze zdjęć mojej ostatniej paczki od Dresslily (postaram się je wykonać w tygodniu, bo znów weekend będzie zabiegany) a już dzisiaj zrobiłam kolejne zamówienie z 3 firm, więcej na ten temat jak otrzymam zamówione rzeczy :) Przy okazji chciałabym wam bardzo podziękować że jest już was ponad 200, jestem mile zaskoczona i to dzięki wam i tylu komentarzom pod postami jestem zmotywowana aby tworzyć i zrobić dalej to co robię. 10 grudnia wybieram się na spotkanie blogerek w Bydgoszczy trzymajcie kciuki żeby się udało :) 


Tak właściwie bez zdjęć dużo nie zdziałam, dlatego dzisiaj mam dla was post z instagramowymi inspiracjami a w kolejnym postaram się zrobić instamix, chcecie? 


#fashion
#hair


#redlips


#nails#fitnessChcecie więcej takich postów? Jeśli tak to piszcie w komentarzach hasztagi jakie mogłabym użyć w kolejnym takim poście :)

You Might Also Like

6 komentarze

 1. bardzo ciekawy post, chętnie zobaczę ich więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny post! czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie posty, są bardzo ciekawe. Może wpisz polishnails, girlfriend, a może coś z jedzenia? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny post. Czuję się naładowana inspiracjami, gotowa do tworzenia. Pozdrawiam!
  BLONDIVERSE.COM

  OdpowiedzUsuń