Prezenty na chrzciny.

06:46

Hej! Od zawsze marzyłam aby zostać chrzestną, niestety moje marzenie się jeszcze nie spełniło, ale niedawno mojej koleżance urodziła się córeczka i niedługo wybieram się na chrzciny. Długo rozmyślałam nad tym co kupić. Pamiętaj jak mojej siostrze kupowałam prezent 6 lat temu, miałam podobny dylemat, na szczęście w dobie internetu łatwo wszystko znaleźć i na stronie Murrano znajdziecie mnóstwo pomysłów na prezenty w tym m.in. właśnie na chrzciny. Pokaże wam poniżej parę rzeczy, które mega mi wpadły w oko. Na tej stronie plusem jest to że wszystko możemy wygrawerować i spersonalizować do konkretnej osoby.

Hi! I have always dreamed of becoming a goddess, unfortunately my dream has not yet been fulfilled, but recently my friend was born daughter and soon I go to christening. I was thinking long over what to buy. Remember how my sister bought the gift 6 years ago, I had a similar dilemma, luckily in the Internet era easy to find everything and on the site Murrano you will find a lot of ideas for gifts including. Just for baptism. Will show you below a few things that mega fell into the eye. On this plus page it is all that we can engrave and personalize to a specific person.


Kliknijcie a znajdziecie więcej inspiracji --> Prezenty na chrzciny

Post powstał przy współpracy z Afterweb.

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Świetne rzeczy, idealne na chrzciny :)
  Przyznam szczerze, że nigdy nie kupowałam nic dla małego dziecka, ale teraz będę widziała co :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka poduszeczka wydaje się być idealnym prezentem. Zapisuję post, kiedy będę wybierać się na chrzciny na pewno skorzystam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne rzeczy:) Podoba mi się poduszka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne pamiątki. Album na zdjęcia jest śliczny. Ja dałam chrześniakowi łyżeczkę złotą.

  OdpowiedzUsuń
 5. szczerze przyznam, że nie kupowałam jeszcze nic na chrzciny i pewnie nawet nie wiedziałabym, co wręczyć na tę okazję :) Twoje propozycje są bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń