''Wszędzie telefony, każdy sam ze sobą'' + Minionkowy zawrót głowy

07:20

Cześć! W końcu ładna pogoda i można ją wykorzystać do zrobienia zdjęć, ja wczoraj wybrałam się na 2 sesje z moją siostrą. Efekty jednej już dzisiaj, a druga pojawi się niebawem. 

Rozejrzyjcie się wokół.. każdy siedzi przy komputerze, chodzi z telefonem, tabletem i innymi wynalazkami technologicznymi. Zastanawiam się jak będzie wyglądał nasz świat za kilknaście/kilkaset lat? Mamy XXI wiek, rok 2017 a ludzie już nie potrafią z sobą rozmawiać, każdą sprawę załatwiają przez internet, oczywiście ja jestem zwolenniczką nowości technologicznych, ale sądzę że ludzie za bardzo tym wszystkim żyją. Weźmy za przykład dzisiejszą młodzież, owszem sama święta nie jestem, bo telefonu używam bardzo często, ale ja przynajmniej potrafię się odezwać do ludzi w realnym świecie, a znam takich co nie wypowiedzą słowa w normalnym życiu a na Messengerze, Whatsappie czy w SMS są mądrzy i rozgadani. Znajdą się też takie osoby, które nie wychodzą z domu, są zbyt leniwi, bo jedyne co robią to siedzą przy komputerze/laptopie i albo oglądają coś na YouTube albo grają. Ludzie nie widzą że ten cały postęp jaki mam w wynalazkach tak naprawdę niszczy naszą ludzkość. Wyobrażacie sobie co to będzie później? Ludzie zamkną się w pokoju z tym wszystkim i zapomną jak się mówi. Zastanówcie się ile czasu spędzacie przy urządzeniach elektronicznych tego typu, niestety ale przez to w nałóg również można wpaść, zresztą sami spójrzcie chociażby w swojej szkole/pracy ile osób jest uzależnionych od telefonu, ile osób by zabiło gdyby ktoś im kiedyś go zabrał. 

Ja | Marika
Bluzka- Atmosphere | H&M
Spodnie- Butik | F&F
Buty- Puma | Miejscowy sklep

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Na co dzień mam do czynienia z mnóstwem elektroniki. Studia za granicą i tak, non stop jestem przyklejona do laptopa, ale jest to jednocześnie jedyny sposób na utrzymanie jakiegokolwiek kontaktu z domem.

  Obie jesteśmy blogerkami i my również zamiast usiąść i wylać nasze "żale" - wypisujemy je na stronie ;) A potem liczymy, że ktoś będzie to czytał.

  Paulina, www.blog.paulinakuciak.dk

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia! *.*
  A to prawda z telefonami, każdy tylko trzyma go w ręce
  Zapraszam do nas
  ***KLIK***

  OdpowiedzUsuń
 3. to smutne, że technologia, która miała ułatwić komunikację tak naprawdę ją zabija... :/ a ludzie zamiast patrzeć na siebie, wolą spoglądać w ekrany. Bardzo ładne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam minionki . Sama Mam podobna bluzkę . Kocham te bajkę i wszystko co z nią związane . Świetna bajka nie tylko dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie świetne bluzki 😂😍💛

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznaje się, ze sama nie potrafię żyć bez telefonu.. masz racje, to bardzo poważny problem. Sama ostatnio się zastanawiałam jak będzie wyglądał świat za 10-15 lat. Spójrz jaka technologie mamy dzisiaj, a co to będzie za jakiś czas. Nie mogę sobie tego nawet wyobrazić...

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj to prawdziwe co napisałaś i za razem strasznie smutne. Też sama się łapię czasem na tym, że wole coś załawić przez internet niz normalnie się spotkać bo za daleko albo słaba pogoda, ale na szczęście jestem tego w pełni świadoma więc może nie jest ze mną tak źle :)

  >> vanillia96.blogspot.com <<

  OdpowiedzUsuń