Człowiek człowiekowi wilkiem.

18:32

Cześć! W końcu znalazłam czas żeby zrobić zdjęcia stylizacji., a już jutro odzyskam swojego laptopa, mam nadzieję że zdjęcia są dobre, bo znów pracowałam na netbooku, który nie grzeszy dobrymi kolorami. Dzisiaj nieco inny post, mianowicie z przemyśleniami. 

Ostatnie wydarzenia spowodowały że zaczęłam zastanawiać się jaki jest człowiek. Na pozór to miła, ułożona i pełna pozytywnych cech istota, ale czy tak jest naprawdę? Nie. W rzeczywistości to zakłamany człowiek, który udaje naszego przyjaciela, a gdy tylko ma okazję wbija nam nóż w plecy. W moim życiu przewinęło się wiele zarówno wrednych jak i fałszywych osób, najlepsi przyjaciele najzwyczajniej w świecie mnie zdradzili. Trudno mi było się z tym pogodzić, ale nauczyło mnie to jednego- patrz komu ufasz. Minęło sporo czasu nim zaprzyjaźniłam się ponownie, ale z biegiem czasu to też już było fikcją. Zastanówcie się jaki musi być człowiek, jak ty zwierzasz mu się z czegoś co cię zabolało i nie chcesz mieć kontaktu z osobą która do tego dopuściła a osoba której to powiedziałeś właśnie do niej pisze i słowo w słowo cytuje Twoje słowa. Kilka dni później naśmiewa się z Ciebie i zostajesz sam. Nie jesteś już tą osobą otoczoną znajomymi, przyjaciółmi bo 2-wójka ludzi nastawia wszystkich przeciw tobie. Jest takie powiedzenie ''Świat jest piękny, tylko ludzie to [cenzura]'', w 100% się z tym zgadzam. Wyobraźcie sobie jaki byłby świat gdyby wszyscy byli tacy jak ta mała garstka ludzi, miłych, życzliwych a przede wszystkim szczerych. Pamiętajcie że warto traktować drugą osobę tak jakbyśmy chcieli sami być traktowani, jestem zdania że karma wraca i jeżeli jesteś dobrym człowiekiem to to dobro do Ciebie wróci. To wszystko nauczyło mnie uważać na to co mówię a przede wszystkim komu mówię. 

Koszula- Diverse 
Spodnie- Outlet
Buty- SinSay
Kurtka- Outlet
Naszyjnik serce- YES
Naszyjnik ''Patrycja''- Prezent 

You Might Also Like

14 komentarze

 1. Ludzie są dla siebie straszni. Zauważyłam ostatnio, że najczęściej to kobiety wbijają sobie szpile, bo teraz strasznie dużo jest zazdrości. I ja też wielu dziewczynom zazdroszczę. To chore, do czego zmierza ten świat. A powinnyśmy trzymać się razem i wspierać!
  Super wyglądasz !

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazwyczaj ustalam odgórnie granice zaufania. Nie raz przejechałem się że koleżanka wypowiedziała moje sekrety ale ''no bo pijana byłam'' od tego momentu moje zaufanie zmalało ale staram się to zrozumieć
  super wyglądasz
  tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Tacy ludzie nie są warci naszych emocji :) Niestety to bardzo smutne, że takie "istoty" się zdarzają - nie warto się przejmować i tak wiem, to nie jest łatwe :)

  Bardzo ładny strój i piękne buty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylizacja bardzo ładna :) a co do posta- ludzie czasem niestety tacy są. Warto zwracać uwagę na to, co i do kogo mówimy. Złych i nieszczerych ludzi niestety jest mnóstwo. Ale jest również wiele dobrych i życzliwych i takimi trzeba się otaczać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawdziwe szczęście w tym świecie mieć prawdziwego przyjaciela . Ja mam dwie koleżanki z którymi się wspieramy i dzielimy wspólne pasje, ale przyjaciółkami siebie nie nazywamy. To mocne słowo , które jest zbyt często nadużywane przez ludzi

  OdpowiedzUsuń
 6. koszula jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozostaje mieć nadzieję że takich ludzi będzie mniej. ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się. Wiele ludzi niestety udaje takich kochanych, dobrych, udają, że nas lubią czy kochają, a trochę czasu minie to pokazują swoją prawdziwą twarz. Oczywiście są też uczciwi, szczerzy ludzie którzy na prawdę tacy są, którym można zaufać, ale takich ludzi bardzo trudno znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Stylizacja jest świetna. Bardzo podoba mi się połączenie bomberki z elegancką białą koszulą. Najbardziej jednak moje spojrzenie przykuły paznokcie....boskie!

  W wolnej chwili zapraszam na nowy post ❤ jeśli ci się spodoba, zaobserwuj! modaiurodawedlugjulii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety, różnie to bywa. :) Świetna stylizacja.

  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super paznokcie, a co do posta, to niestety ale ludzie często sprawiają nam ból, ja też ppo pewnym nie miłym doświadczeniu zaczęłam uważać na to co komu mówię.

  OdpowiedzUsuń
 12. nie przejmuj się takimi ludzmi. POzdrawiam cieplutko :) Laura

  OdpowiedzUsuń