Dlaczego w życiu warto być naiwniakiem | 02/07/16

16:07

Myślę że w życiu każdego jest jakaś osoba, która powtarza nam cały czas że czegoś nie możemy, że coś jest niemożliwe, że muszę być bardziej rozsądna, że świat jest do dupy a życie szare albo że nie ma już miejsca na marzenia. Powiem wam z własnego życia, że to nic nie daje (no przynajmniej mi i mam nadzieję że wam też), bo właśnie takie osoby bardziej motywują do spełnienia marzeń, do zrobienia tego co tak na prawdę wydaję się być nie możliwe. 

''Największą motywacją są ludzie, którzy w ciebie nie wierzą'' 

Może i jestem naiwna, ale właśnie dzięki temu robię to co robię, jestem tam gdzie jestem. Moja naiwność pozwala mi wierzyć w to że coś się uda, mimo że dla innych jest to nierealne, że nie boje się próbować, kiedy inni są sceptycznie do tego nastawieni. A wtedy inni się dziwią jak ja tego dokonałam, zazdroszczą mi że ja potrafię, a oni nie- Wystarczy być naiwnym :) 

Moje podejście do pewnych rzeczy powoduje że zachowuje się typu:

''Ja tego nie zrobię? Ja nie dam rady? Poczekaj, potrzymaj mi piwo!''

Jak dobrze wiecie z ostatniego postu poprzedni tydzień spędziłam u rodziny. W drodze do kuzynki wstąpiliśmy do Tężni Solankowych w Inowrocławiu, muszę wam powiedzieć że jest tam bardzo przyjemnie :) Znajdują się tam baseny, Palmiarnia, Pijalnia Wód i Park z przepięknymi kwiatami. Dzisiaj pokaże wam pierwszą część zdjęć, jutro kolejną. 

Koszula- H&M | Spodnie- River Island | Buty- miejscowy sklep

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Masz świetne podejście! Podzielam zdanie, bo sama tak uważam. Nie ograniczajmy się przez innych ludzi. Jeśli oni w siebie nie wierzą i chcą spowodować, że my także przestaniemy wierzyć w siebie, to odetnijmy się od nich, bo nic do naszego życia pozytywnego nie wniosą. Należy próbować, należy chcieć. Genialny wpis i cudne zdjęcia! To ostanie zdecydowanie najlepsze *.*
  Pozdrawiam!
  http://stylowka4u.blogspot.com/2016/07/36-tonight-we-are-young-so-lets-set_6.html

  OdpowiedzUsuń
 2. "Największą motywacją są ludzie, którzy w Ciebie nie wierzą"

  Bardzo ładne powiedzenie, i ile prawdy się w nim znajduje. Świetny pomysł na post!

  najlepsze hacki do gier online
  Męski blog. Lifestyle, moda, zdrowie, trening, seks i związki

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny wpis! <3
  To prawda czasami warto być naiwniakiem, przynajmniej mamy motywację od ludzi, którzy w nas nie wierzą!
  Mój blog - klik!

  OdpowiedzUsuń