Każda kobieta uwielbia się czuć jak księżniczka.

07:40

Hej! Tak jak to mówi tytuł postu każda kobieta lubi się czuć jak księżniczka. Co zrobić aby tak było? Ja pamiętam jak wybierałam sukienkę na swoje 18-naste urodziny, wiele dziewczyn w moim wieku stawia na obcisłe, wyzywające sukienki, bo to przecież impreza. Ja chciałam poczuć się i wyglądać jak księżniczka i wyszło mi to w 100%, no przynajmniej tak się czułam a to było dla mnie najważniejsze. Długo szukałam odpowiedniej sukienki na tą okazję, na samym początku chciałam dłuuugą sukienkę, ale wiadomo nie było by mi wygodnie podczas tańczenia, więc wybierałam, przebierałam aż w końcu znalazłam odpowiednią- krótką, co prawda założyłam ją tylko raz, potem kilka do zdjęć, ale warto było. Nie robiłam posta z mojej 18-nastki, chcielibyście? Piszcie w komentarzach :) 

Hi! As the title says, every woman likes to feel like a princess. What to do to be so? I remember how I chose the dress for my 18th birthday, many girls of my age put on tight, defiant dresses, because it's a party. I wanted to feel and look like a princess and it made me 100%, at least that was how I felt and it was most important to me. In the beginning I wanted a long dress, but I did not know it would be comfortable for me to dance, so I picked and changed until I found the right one - short, I just put it once, then a few pictures, but it was worth it. I did not make a post from my 18-something, would you? Write in comments :)

Ale do sedna, do sedna ;) Chciałabym pokazać wam kilka cudownych sukienek, w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Może na ślub w końcu spełnię swoje małe marzenie.

But to the core, to the core;) I would like to show you some wonderful dresses, in which I fell in love at first sight. Maybe for a wedding I will finally fulfill my little dream.
Ale krótkie również są świetne, kilka podobnych do mojej z urodzin:

But the short ones are also great, some similar to my birthday:Zdecydowanie więcej takich perełek znajdziecie Tutaj.

Definitely more such gems you will find here.

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Świetne propozycje ;) Z długiech dwie pierwsze i dwie ostatnie skradły moje serce <3 Ale z racji tego, że jestem niska to dla siebie zdecydowałabym się na coś krótkiego, np. na tę ostatnią ;) Poklikałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też bym wybrała sukienkę taką, aby czuć się jak księżniczka. Jakie śliczne sukienki.

  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie długie suknie przepiękne! Choć muszę przyznać, że szara skradła moje serce! :)
  obserwuję :)
  agnesssja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń