Kiudlis

Mam na imię Patrycja i mam 20 lat. Mieszkam w małej miejscowości o nazwie Mrocza, ale w moim miastem jest Nakło nad Notecią a na co dzień pracuje w callcenter i weekendami uczę się liceum ogólnokształcącym w Bydgoszczy, także jestem światowa i ''biegam'' z jednego do drugiego miasta :D
Zacznę od tego że jestem pogodnie nastawioną do życia nastolatką, toteż uśmiech na mojej twarzy gości bez przerwy. W mojej głowie roi się od głupich pomysłów, lubię ryzyko i szalone rzeczy, o czym na co dzień przekonują się moi bliscy. Nie lubię przebywać w domu, zdecydowanie wolę być poza nim. W czasie wolnym bez znaczenia jaka jest pogoda na zewnątrz, wychodzę do znajomych, na spacery, często biorę aparat i amatorsko fotografuje to co w danej chwili mnie zachwyca. 

Są takie dni kiedy źle się czuje czy jestem chora i nie mogę wyjść wtedy siadam przy komputerze i tworzę blogi, niektóre ulepszam, eksperymentuje z grafiką lub przerabiam zdjęcia. Jednak gdy mam siłę a z jakiś powodów muszę zostać w domu to wtedy wyciągam z szafy wszystkie ubrania, dodatki, buty i tworzę stylizacje, które później noszę i wykorzystuje do zdjęć. Dla odstresowania gram na gitarze. Czasami też uciekam w świat swoich fantazji, marzeń słuchając muzyki, lub fikcyjny, nierealny świat czytając książki. Uwielbiam wysiłek fizyczny w postaci wycisku na siłowni. Lubię też od czasu do czasu wybrać się do kina na jakiś dobry film lub po prostu obejrzeć taki w domu. Staram się żyć chwilą bieżącą, przeszłość nie ma dla mnie znaczenia, a przyszłość jest dla mnie wielkim znakiem zapytania. Podobno jestem wygadana, dzięki czemu łatwo nawiązuje nowe znajomości i dobrze dogaduje się z ludźmi, zdarzają się wyjątki, ponieważ jestem szczera i nie każdy umie się z tym pogodzić. 
Myślę że jestem dobrą przyjaciółką, przyjaciele często powtarzają mi że umiem pomóc i sprawić by znów się śmiali. Uważam że karma wraca więc staram się być dobrym człowiekiem dla innych i dlatego też w przyszłości chciałabym zostać psychologiem. Nigdy nie potępiam innych i nie oceniam po wyglądzie, liczy się dla mnie to co człowiek ma w środku, to jaki jest jego charakter a nie to czy ma na sobie markową bluzkę czy używaną. 

To tyle na mój temat :) Mam nadzieję, że chociaż trochę przybliżyłam wam moją osobę. Reszty stopniowo będziecie się dowiadywać czytając bloga. 

Pozdrawiam. 
Patrycja.