ABOUT MEMam na imię Patrycja i mam 18 lat. Mieszkam w małej miejscowości położonej niedaleko Bydgoszczy. 


Na co dzień uczęszczam do ''Mundurowego'' Technikum Logistycznego na profil policyjny.Zacznę od tego że jestem pogodnie nastawioną do życia nastolatką, toteż uśmiech na mojej twarzy gości bez przerwy. W mojej głowie roi się od głupich pomysłów, lubię ryzyko i szalone rzeczy, o czym na co dzień przekonują się moi bliscy. Nie lubię przebywać w domu, zdecydowanie wolę być poza nim. W czasie wolnym od obowiązków domowych i szkolnych bez znaczenia jaka jest pogoda na zewnątrz, wychodzę do znajomych, na spacery, często biorę aparat i amatorsko fotografuje to co w danej chwili mnie zachwyca. 

Są takie dni kiedy źle się czuje czy jestem chora i nie mogę wyjść wtedy siadam przy komputerze i tworzę blogi, niektóre ulepszam, eksperymentuje z grafiką lub przerabiam zdjęcia. Jednak gdy mam siłę a z jakiś powodów muszę zostać w domu to wtedy wyciągam z szafy wszystkie ubrania, dodatki, buty i tworzę stylizacje, które później noszę i wykorzystuje do zdjęć. Dla odstresowania gram na gitarze. Czasami też uciekam w świat swoich fantazji, marzeń słuchając muzyki, lub fikcyjny, nierealny świat czytając książki. Uwielbiam wysiłek fizyczny objawiający się poprzez bieganie, jazdę na rowerze czy rolkach. 


Lubię też od czasu do czasu wybrać się do kina na jakiś dobry film lub po prostu obejrzeć taki w domu. Staram się żyć chwilą bieżącą, przeszłość nie ma dla mnie znaczenia, a przyszłość jest dla mnie wielkim znakiem zapytania. Podobno jestem wygadana, dzięki czemu łatwo nawiązuje nowe znajomości i dobrze dogaduje się z ludźmi, zdarzają się wyjątki, ponieważ jestem szczera i nie każdy umie się z tym pogodzić. 

Myślę że jestem dobrą przyjaciółką, przyjaciele często powtarzają mi że umiem pomóc i sprawić by znów się śmiali. Dobro innych jest dla mnie najważniejsze, zawsze staram się nieść pomoc, gdy tylko jest to potrzebne i jestem w stanie dlatego też w przyszłości chciałabym zostać psychologiem. Nigdy nie potępiam innych i nie oceniam po wyglądzie, liczy się dla mnie to co człowiek ma w środku, to jaki jest jego charakter a nie to czy ma na sobie markową bluzkę czy używaną. 

To tyle na mój temat :) Mam nadzieję, że chociaż trochę przybliżyłam wam moją osobę. Reszty stopniowo będziecie się dowiadywać czytając mojego bloga. 

Pozdrawiam. 
Patrycja.